Ofis Ve Büro Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Ofis Büro Nakliyesi Ankara Firmaları

Keçiören Ofis Ve Büro Nakliyesi
Ankara Keçiören nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde üstün başarı ve gayreti ofis ofis eşya taşımacılığı hizmetlerinde göstermektedir. Yurt genelinde taşımacılık hizmetlerinin tümünde üstün olan taşıma şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda da kendini kanıtlamış bir nakliye şirketidir.

 

Yapmış olduğumuz sistemli çalışmalar neticesinde ev ve ofis nakliye çözümlerinde hizmet sağlarken meydana getirilen hizmet boyutunun doğru ve kusursuz boyutta yapılabilmesi için çok çaba gösteririz.

 

Doğru ekipman, araç ve malzemelerin kullanımıyla da müşterilerimizin profesyonel düzeyde ofis ofis taşımacılığı hizmeti almasını sağlarız.

 

Sizleri aslabir şekilde iş yitirilmesine uğratmadan nakliye hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti yapılarak önceden eşyalarınızı görüp size uygun araç, ekipman ve malzemelerin teminini yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızın nakliyesini yaparız.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

Ofis eşya taşımacılığı sunmuş olduğumuz müşterilerimizin kimlik bilgilerini her zaman gizli saklı tutmaya özen göstermekteyiz.

 

Günümüz koşullarında kurulan yeni ofisler teknolojik gereklilikler ile donatılmış olduğundan dolayı yapılan çalışmalar gizlilik niteliğini taşımaktadır. Müşterilerimizin bu hizmette beklentilerini en iyi düzeyde karşılayabilmek için Avrupa standartları kalitesinde ofis taşımacılık hizmetlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız.

 

Ofis yazıhane taşıma gününde firmamız çalışanları tarafınca ilk başlarda önemli evrak ve klasörlerin kolileme işlemi yaparız. Kolilerin kaybolmaması, yerlerinin karışmaması ve sizleri aslabir iş kaybına uğratılmamanız için kolilere numara sırası verilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

 

Mobilya eşyaların demonte işlemi yapılır ve kraft kağıt, havalı naylon vb. Malzemeler kullanılması ile paketleme işlemi yapılır.

 

Elektronik türde olan bilgisayar, projeksiyon aygıtı, yazıcı, fotokopi makinesi türünden olan eşyalar ise paketlenerek çalgılarımıza yerleştirilir.

 

Koltuk, kumaş türünde bulunan eşyalar ise havalı naylonlara sarılır ve tüm ofis içindeki eşyalar itinalı bir halde toplanması sağlandıktan sonrasında eşyalarınız yine aynı düzen ve çerçeve içerisinde yeni belirtmiş olduğunuz ofise taşınması personellerimiz tarafınca yapılır.