Eşya Depolama İçin Sigorta Gerekli mi ?

Eşya Depolama İçin Sigorta Gereklimi ? Eşyam Nekadar Süre Kalabilir ?

 

Eşyalarınızın depolarda uzun süreli kalmasından ötürü iyi koşullarda saklanmayan eşyalarınızda küflenme, tozlanma ve diğer hususlar mevzusunda istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka sigortalatmanız gerekmektedir.

 

Eşya Depolama Hizmeti Veren Nakliyeciler ?

 

Akıllı oda tipi eşya depolama olarak adlandırmış olduğumuz depolarda her bireye ait olan odalarda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşya deposu odalarımız yangın, deprem, sel, su baskını, terör şeklinde olumsuz durumlara karışı sigorta güvencesi altında olup güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafınca 7/24 korunmalı depolardır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depomuzda eşyalarınızı aylık ve senelik baz da kiralayabilir, uzun dmühim işlerinizde eşyalarınızı emin ortam içinde muhafaza edebilirsiniz. Depolama öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak depoya götürülecek olan eşyalara bakılır ve daha sonra size uygun taşıma planı hazırlanarak doğru ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızın paketlenmesi yapıldıktan sonrasında personellerimiz tarafından depoya taşırız.

 

Eşyalarınızın ekspertiz aşamasında eşyanın envanter listesi çıkarıldıktan sonra bir nüshası müşterimize verilecek şekilde hazırlanmaktadır. Müşterimiz eşyalarına ihtiyaç duyması halinde firmamızdan yedi gün öncesinde randevu alarak ihtiyaç duymuş olduğu eşyayı depomuzdan personellerimiz eşliğinde çıkarıp kullanabilmektedir.

 

Eşya depomuzda bir tek ev tipinde oluşan eşyaları değil aynı zamanda ofis eşyalarınızı, yaz kış lastiklerinizi, otomobil parçalarını, elektronik ekipmanlar, eski maketler, fuar eşyaları, arşiv dosyaları, motosiklet vb. Türde bulunan tüm eşyalarınızı güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

 

Ankara Eşya Depolama Hizmeti Sunan Nakliyeciler

Uygun ölçekli hazırlanmış oda tipi eşya depolarımızda 2+1 ve 3+1 türündeki eşya miktarıyla orantılı büyüklüğe haiz depolarımızda her eşyaya kafi gelecek alana haizdir. Depolama hizmeti almadan önce müşterimiz eşyalarının koyulacağı depoyu buluşma alarak firmamız sorumlularımız tarafından gösterilebilmektedir.

 

Tüm eşyalarınızın firmamız mensupları tarafından depoya yerleştirildikten sonrasında odaların kapısı müşterimizin sorumluğunda beraber mühürlenir ve yalnız müşterimizin isteğine bağlı olarak yeniden kapıları açılabilmektedir. Oda tipi depolarımızın iki adet anahtarı vardır ve iki anahtarın biri noksan olunca odaların kapıları ne olursa olsun açılmamaktadır. Anahtarın birisi müşterimizde diğeri ise firmamız da kalmaktadır.