Ankara da Asansörlü Nakliyat Yapan Şirketler

Asansörlü Nakliyat Kaçıncı Kata Kadar Yapılmaktadır ?

Asansörlü Nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Taşıma Ankara

Dış cephe asansörünüz kaçıncı kata kadar uzanmaktadır?

Dış cephe asansörümüz 56 metre uzunluğunda olup 15. Kata kadar rahatça uzanabilmektedir.

Binamızda yük asansörü var, yine de asansör kuracakmısınız?

İçerisinde yük asansörü bulunan binalarda taşımacılık işlemleri bu yük asansörleri kullanılarak yapılmaktadır.

Hangi durumlarda asansör kurulmamaktadır?

Binanızın dış cephesinin uygun olmaması durumunda taşımacılık işlemleri asansör ile yapılamamaktadır. Bu şekilde bir durum söz konusu olduğuda lütfen ısrarcı olmayın.

 

Yeni bir adrese taşınmak zorlu bir süreç olarak gözükebilir. Yaşanılan olumsuzluk ve stres sizi alacağınız hizmetten soğutabilir. Ama nakliye hizmetlerinin ustalaşmış ekipmanlar ile yapıldığında tüm olumsuzluklarında önüne geçilebilir.

Ankara Keçiören Asansörlü Nakliyat

Keçiören Evden Eve taşıma şirketi olarak asansörlü eşya taşımacılığında müşterilerimize güvenli ve kaliteli düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. 15 Kata kadar çıkabilen asansör sistemimiz sayesinde hiçbir eşyanız hasar almadan kolaylıkla taşınabileceğini belirtmek isteriz.

 

Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için tasarlanmış olduğumuz bu özel taşıma sistemi yardımıyla hiç eşyanız kırılmadan, zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı ise bina içerisinde eşya taşımaya gerek kalmadan asansör paleti üzerine yüklenen eşyalar direk olarak araca götürülür ve aşağıda bekleyen elemanlar tarafınca eşyalarınız araca yüklenir.

 

Bina içerisinde eşya taşındığı taktirde bir takım eşyanın sağa sola çarpma riski doğacağından dolayı en güvenli nakliyenin asansörlü evden eve nakliyat hizmeti bulunduğunu belirtebiliriz.

 

Ankara Asansörlü taşımacılık işlemlerine başlanılmadan önce ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlarız. Eksperimiz binanızın önüne asansörün doğru kurulum açılarını belirler ve nakliye gününde elemanlarımız tarafınca 20 dakika şeklinde kısa bir süre içerisinde asansörün kurulumunu sağlar.

Keçiören asansörlü nakliyat

Kurulum aşaması tamamlandıktan sonrasında elemanlarımız eviniz içinde eşyaların paketlenme aşamasına geçer. Tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajı yapılmış olduktan sonrasında asansör paletine eşyalar yüklenir ve aracımıza personellerimiz tarafınca aktarılır. Tüm eşyalarınız asansör aracılığı ile taşındıktan sonra eşyalarınız yeni evinize gdolayılmek üzere son model taşıma enstrumanlarımızla yola çıkar.

 

Eşyalarınız yeni evinize vardığında eski evinizde göstermiş olduğumuz titizlik taşıyan taşıma işlemi yeni evinizde de aynı şekilde sürdürülmeye devam edilmektedir. Araç evinizin önüne yanaştırılır ve burada da yüksek katlı bir dairede oturuyor iseniz asansör ekipmanı kullanılarak eşyalarınız taşınır.

 

Asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetleri bu konuda deneyim gerektiren hizmet alanları arasındadır. Taşımacılık firması tercihi icra ettiğinızda mevzusunda yeteri kadar tecrübe sahibi olduğunu önceden çok iyi düzeyde araştırmanız icap ettiğini hatırlatmak isteriz.