Keçiören Kalaba Nakliyat

ankara keçiören nakliyat

Ankara Keçiören Kalaba Evden Eve Nakliyat

Ev taşıtmak isteyen kişiler, uygun bir firma arayışına girdikleri zaman bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Keçiören Kalaba Asansörlü Nakliyat şirket olarak her çeşit eşyanın bir yerden başka bir yere aktarılması konusunda son derece başarılıyız.

Bunun yanı sıra ev taşımadan önce mutlaka farklı türdeki eşyaların yapısına göre bir ambalajlama ve kutulama yapıyoruz. En kırılgan eşyalarınız bile bu sayede korunaklı bir biçimde taşınabilme imkanına kavuşmaktadır.

Bir başka hizmetimiz ise sigorta alanında. Kalaba evden eve nakliyat sigortalı olarak güvenceli bir hale getirilmiş olan eşyalarınız, sizin için çok büyük bir avantaj oluyor. Çünkü eşyalara gelecek en ufak zararda bile devreye hemen sigorta firması giriyor ve tüm masrafları ödüyor.Ankara Keçiören Evden Eve Nakliyat bu ilkelere göre yapılıyor.

keçiören kalaba evden eve taşıma

Eşyalarınızı Çok Hızlı Olarak Taşıyoruz

Eşya taşıma noktasında Keçiören Asansörlü evden eve nakliyat, son derece gelişmiş bir sistem kullanmaktadır. Bunun merkezindeki araç ise asansör olarak tanımlanmaktadır. Buna göre asansör, apartmanın dış bölümüne kurulmaktadır. Bu işlemden sonra asansör, eşyanın alınacağı kata kadar yükselmektedir.

Daha sonra görevli personelimiz, eşyaları bu asansörün üstüne koymaktadır. Ardından da aşağıda bulunan görevli bir tuşa basarak asansörün inmesini sağlamaktadır. Böylelikle çok uzun bir zaman alabilecek olan işlem tamamlanmış olacaktır. Bu sistem hem eski evde hem de yeni adreste kullanılmaktadır. Sağladığı bu avantaja göre fiyatı da pahalı değildir.