Parsiyel Taşımacılık

Ankara Keçiören Taşımacılık Türkiyenin Tüm Bölgesine  Parsiyel Taşıma Yapmaktadır. Parsiyel Taşıma Fiyatlarımız En Uygun Fiyat Garantisi

 

Keçiören Nakliye Parsiyel Taşımacılık

 

Parsiyel kelime anlamı olarak “bütün olmayan, bir kısmı” anlamına gelir. Az sayıdaki eşyalarınızın başka bir şehire, çok daha uygun bir fiyat ile taşınmasını sağlayan hizmet seçeneğimiz parsiyel taşımacılık olarak adlandırılır.

kecioren parsiyel nakliye tasimacilik

Keçiören Nakliyat Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşımacılık hizmetimizin en önemli avantajı, az sayıdaki eşyalarınızın başka bir şehire ulaştırılması için standart bir nakliyat ücretinden çok daha az bir ücreti ödemenizi sağlamasıdır. Bu da ancak eşyaları taşıyan nakliyat aracının aynı zamanda diğer müşterilerin eşyalarına yer vermesi ile mümkün olmaktadır.

 

Parsiyel taşımacılık hizmetinde nakliyat aracımız sizin eşyalarınız dışında, başka müşterilerimizin eşyalarını da taşırlar. Bu sayede belirli bir yönde nakliyat yapan aracımız için ödeyeceğiniz nakliyat fiyatı çok daha düşük olur.

 

Profesyonel Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

 

Parsiyel taşımacılık hizmeti aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti olarak da adlandırılan bir hizmet modelidir. Bu hizmet modelimiz için hizmet kalite kriterlerimiz, evden eve eşya taşıma hizmet seçeneğimiz ile aynıdır. Eşyalarınız için ön analiz yapılır, eşyalarınız yapısal özelliklerine göre en uygun bir şekilde paketlenir ve nakliyat aracına uygun bir şekilde yerleştirilerek, nakliyat süreci başlar.

 

Parsiyel taşımacılık hizmetimiz, daha çok şehirler arası nakliyat taleplerinizde geçerli bir hizmet seçeneğimizdir. İstanbul’dan, İzmir istikametine gidecek olan nakliyat aracımız için parsiyel taşıma seçeneğimizden faydalandığınızda, diğer müşterilenirimiz ve sizin eşyalarınızın teslimatı yapılacağı adresler göz önünde bulundurularak, eşyaların sıralaması sağlanır. Böylelikle belirlenmiş il, ilçe ve adreslere ulaşıldığında, eşyalar sorunsuz bir şekilde, kolayca araçtan indirilerek, belirtmiş olduğunuz yeni adresinizdeki binanıza kadar taşınmış olur.

 

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Neden Tercih Edilir?

 

Bu hizmetin tercih edilmesinin temel sebebi az sayıda eşyanın, başka bir şehre taşınmasının ihtiyaç duyulmasıdır. Normal şartlarda az sayıdaki bir eşyanız için normal şehirlerarası nakliyat hizmetini tercih etmeniz, standart tarifeye göre hesaplanacağından az bir eşya için oldukça maliyetli olacaktır. Oysa bir kaç parça eşyanız için parsiyel taşımacılık hizmetini tercih ettiğinizde, sizin gibi az sayıda eşyası olan diğer müşterilerimiz ile eşyalarınız ortak bir nakliyat aracında taşınacağından, tüm bu masraflar yarı yarıya hatta bazı durumlarda normal ücretin 3/1’i kadar düşmektedir. Sonuç olarak parsiyel taşımacılık hizmetinin pek çok açıdan avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Uygun fiyatla eşyalarınızın taşınması en önemli avantajıdır.

 

Eşyalarınız Nasıl Taşınır?

 

Eşyalarınızın taşınması işlemi profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Firmamız müşteri memnuniyetine önem verir. Bu nedenle firma bünyesinde her türlü eşyaların kolay ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak profesyonel eşya taşıma ekipmanları bulundurulur. Aynı zamanda tecrübeli ve bilgili ekibimiz, eşyalarınız için ön analiz yaptıktan sonra, hangi eşyanızın nasıl, ne şekilde taşınacağı yönünde belirleme ve planlama yapar. Bu sürecin sonunda eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

 

Eşyalarınızın güvenliğinin sağlanmasında paketleme işlemi önemli olmaktadır. Bizler bu aşamada eşyanızın yapısal özelliklerine göre uygun malzemeden paketlenmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemi sonrasında yine eşyanızın boyutlarına uygun kutu ve kolilere yerleştiriyoruz. Böylelikle olası darbe yada düşme durumunda da eşyalarınızın en ufak bir çizik almadan yeni adresinize kadar ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 

Parsiyel taşıma fiyatları ise eşya yoğunluğunuz, eşyaların taşınacağı mesafe, işçilik giderleri gibi pek çok kritere göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu yazımızda sizlere parsiyel taşıma fiyatı ile ilgili kesin bir bilgi veremiyoruz. Bizlere hizmet telefon numaralarımızdan ulaşarak ayrıntıları belirttiğinizde, tahmini bir fiyat verebiliriz. Daha net bir fiyat için ise öncelikli olarak eşyalarınızı ön analiz etmemiz gerekir. Daha fazla bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için lütfen bizlere ulaşınız.